Шановні колеги, ми з вами не раз зустрічали на вулицях наших міст різних людей які збирають благодійну допомогу, носять з собою купу документів, розповідають про діагнози, скрутне становище тощо….

Хтось з нас проходить мимо, хтось дає гроші, багато хто має думку про те що частина з цих «збиральників» звичайні шахраї, а частина дійсно надає допомогу.

За останні декілька місяців, на сторінках фейсбуку, і наші колеги звертались із проханням надати допомогу знайомим, родичам, навіть і зовсім стороннім особам. Останнім відоми мені випадком, стало звернення Алі Самарець із проханням допомогти нашому колезі, який опинився в скрутній життєвій ситуації.

І після цього у мене народилась ідея. Поки що більшість населення країни довіряє адвокатам, так чому би нам не проходити мимо так званих волонтерів на вулицях наших міст…… Перевіририти, чи дійсно людина, на допомогу якій збираються кошти, є тим за кого себе видає….. якщо інформація відповідає дійсності, і людині дійсно треба допомогти, зробіть добре діло, подайте інформацію про людину для розміщення на сайті…… Якщо ж виявиться що це шахраї, поступіть так, як підказує Ваша совість.

З повагою, адвокат Василь Голубцов